Vivus

Vivus to dobra pożyczka

Plusy
Najważniejsze cechy Vivus :

 • pożyczka nawet do 3 000 zł
 • kolejna pożyczka do 7 500 zł

O nas

Vivus.pl jest firmą oferującą pożyczki online:

 • Pierwsza pożyczka – pożyczysz od 100 PLN do 3000 PLN
 • Kolejna pożyczka – pożyczysz od 100 PLN do 7500 PLN
 • Spłata pożyczki do 30 dni

Pierwsza pożyczka vivus.pl jest bez prowizji i bez odsetek. Oddajesz tyle ile pożyczyłeś ( pod warunkiem spłaty w terminie).

Komunikacja wykorzystywana w promocji tego produktu powinna zawsze zawierać komunikat prawny, który zawiera przykład reprezentatywny, dostarczany przez zespół marketingu Vivus.pl.

W przypadku wprowadzenia przez Vivus.pl ofert promocyjnych dotyczących udzielania rabatów od kosztów pożyczki to jest prowizji, opłat, odsetek konieczne jest wyświetlanie komunikatu prawnego, który zawiera przykład reprezentatywny, dostarczonego przez zespół marketingu Vivus.pl

Jesteśmy pożyczkodawcą, nie brokerem.

Informacje o Vivus Finance sp. z o. o.:

Podstawowe dane firmy

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16 c, 02-092 Warszawa, Polska

NIP: 525-253-13-20

REGON: 146101268

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000418977

Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł

Adres www: www.vivus.pl  

Kanał YouTube:  https://www.youtube.com/user/vivuspl  

Fan Page: https://www.facebook.com/Vivuspl/

Godziny pracy i kontakt

Godziny pracy:

 • Poniedziałek – Piątek 8:00 – 22:00
 • Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00

Telefon: 660 600 700

Email: kontakt@vivus.pl

Czat z konsultantem na stronie głównej vivus.pl

Informacje o firmie

Vivus Finance sp. z o.o., to jeden z największych pożyczkodawców internetowych w Polsce. Jest obecny na rynku od 2012 roku. Rozwiązania fintech wdrażane przez Vivus.pl wytyczają standardy dla branży i wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Vivus Finance sp. z o. o. jest członkiem-założycielem Związku Firm Pożyczkowych i odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku pożyczkowego w Polsce. Firma jest częścią 4finance Group działającej od kilku lat w branży pożyczek online w kilkunastu krajach na świecie.

Vivus Finance sp. z o.o. jest również jedną z najczęściej nagradzanych firm na polskim rynku. Spółka otrzymała między innymi nagrodę Innowator Wprost (dwukrotnie), FinTech Gala Award oraz nagrodę „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jest również regularnym laureatem konkursów konsumenckich – takich jak Gwiazda Jakości Obsługi i Złoty Laur Klienta.

Informacje o pożyczce w Vivus.pl:

Podstawowe informacje o produkcie

Pierwsza pożyczka:

 • Kwota: do 3 000 PLN
 • Okres: od 1 do 30 dni
 • Koszt: 0 PLN
 • Wypłata pożyczki: niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej
 • Przedłużenie terminu spłaty: do 2 razy
 • Dostępne okresy przedłużenia: 7, 14 lub 30 dni
 • Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Kolejna pożyczka:

 • Kwota: do 7 500 PLN
 • Okres: do 30 dni
 • Wypłata pożyczki: niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej
 • Przedłużenie terminu spłaty: 1 raz
 • Dostępne okresy przedłużenia: 7, 14 lub 30 dni
 • Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Kto może wziąć pożyczkę?

Pożyczkę w Vivus.pl może wziąć osoba, która spełnia następujące wymagania:

 • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • jest w wieku od 19 do 78 lat
 • posiada aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej
 • zawrze z Vivus.pl umowę pożyczki
 • jest konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa
 • posiada zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od Vivus.pl
 • w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiada negatywnej historii kredytowej (min. w Biurze Informacji Kredytowej) oraz nie posiada zaległości względem Vivus.pl.

Wymagane dane:

 • Imię, nazwisko, pesel, seria i numer dowodu
 • Telefon komórkowy
 • Konto bankowe w jednym z banków w Polsce
 • Adres e-mail (dotyczy kanału online)

Jak i gdzie wziąć pożyczkę?

Przez Internet

Na stronie www.vivus.pl wybierz kwotę i okres, na który chcesz otrzymać pożyczkę. Kliknij przycisk „Weź pożyczkę”, uzupełnij swoje dane, a następnie wyślij wniosek o pożyczkę naciskając „Zarejestruj się”: https://www.vivus.pl/register

Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz (0,01 zł) na rachunek bankowy Vivus.pl lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając kwotę 1,00 złotego (1 zł). Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe.

Przez telefon

Zadzwoń na numer 660 600 700, podaj kwotę i okres, na jaki ma być udzielona pożyczka oraz swoje dane.

Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz (0,01 zł) na rachunek bankowy Vivus.pl lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając na rachunek Vivus.pl kwotę 1,00 złotego (1 zł). Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe.

 U Pośrednika

Złóż wniosek o pożyczkę u jednego z naszych pośredników, wybierz kwotę i okres trwania pożyczki.

Agent Pośrednika zeskanuje podpisany przez Ciebie wniosek wraz z dowodem osobistym i załączy go do systemu.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, podpisujesz wraz z Agentem Pośrednika umowę, następnie otrzymujesz pożyczkę na swoje konto bankowe.

Dlaczego warto pożyczyć od Vivus.pl?

Pierwsza pożyczka do 3000 zł za 0 zł – oddajesz tyle, ile pożyczasz! Bez prowizji i odsetek (rrso 0%).

Wysoka kwota maksymalna pożyczki dla stałych klientów – nawet do 7 500  zł.

Masz możliwość przedłużenia terminu spłaty – jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie. Jeżeli jest to Twoja kolejna pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenie terminu spłaty pożyczki raz. Koszt przedłużenia terminu spłaty możesz sprawdzić na stronie głównej www.vivus.pl

Wiarygodny pożyczkodawca – od wielu lat Spółki z Grupy Kapitałowej 4finance Group, do której należy Vivus Finance sp. z o.o. udzieliły milionów pożyczek w kilkunastu krajach na całym świecie.

Szybka pożyczka – pieniądze trafią na Twoje konto niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej

Długie godziny pracy Infolinii – w tygodniu od 8 do 22 a w weekendy od 8 do 20. Kontakt przez telefon pod numerem 660 600 700, e-mail kontakt@vivus.pl albo czat na stronie głównej www.vivus.pl.

Możliwość zwiększenia kwoty zobowiązania – jeśli masz aktywną pożyczkę, a dostępny Limit Ogólny jest większy niż kwota, z której skorzystałeś (kwota wypłacona), masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej do wypłaty do dotychczasowej pożyczki w ramach Twojego Limitu Ogólnego..

Wszystko pod kontrolą – na swoim Profilu Klienta Vivus.pl znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twoich pożyczek, Twoich danych oraz aktualnych ofert.

Wygodny dostęp – zgłoś się po pożyczkę przez Internet, telefonicznie lub do jednego z naszych Pośredników.

Automatyczne przypomnienia – otrzymasz od nas automatyczne wiadomości SMS lub przypomnienia pocztą e-mail w sprawie zbliżającego się terminu płatności.

Legal:

Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki przez internet lub telefon to 3000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na jeden z rachunków bankowych, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu Blue Cash. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 03.09.2018 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 819,1% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000; całkowita kwota do zapłaty 2400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 400 zł (prowizja 383,60zł, odsetki 16,40zł); umowa na 30 dni. Stan na 03.09.2018 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Vivus Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul Żwirki i Wigury 16c, telefon 660 600 700. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł.

Najlepsze chwilówki

Realizuj swoje marzenia z Provident

Bocian Pożyczki do 5000 zł

Smart pożyczka do 3000 zł na okres do 30 dni.

Vivus do 3000 zł na okres do 30 dni.

Wonga do 20 000 zł bez ryzyka

Kuki oferuje do 15 000 zł na okres do 30 dni.

Pożyczka plus do 3000 zł na okres do 30 dni.

Extra portfel do 3000 zł na okres do 30 dni.

Szybka gotówka do 15 000 zł

Vivus
4.8/5